Youtube İzlenme Nasıl Arttırılır?

Youtube İzlenme Nasıl Arttırılır?

Paylaşım Tarihi : 2019-08-23
Paylaşım Saati : 09:50:56

Youtube Video İzlenme Nasıl Arttırılır?

Küçük veya büyük olsun youtube'da videosu olan hepimiz youtuberız. Hepimizin de ortak arzusu yüklediğimiz videonun izlenmesi, beğenilmesi, yorum yapılması, paylaşılması. Bu sayede büyük emekle hazırladığımız videolar kısaca bize kazanç olarak geri dönebilmektedir. Youtube Vido İzlenme rehberimizle Youtuber olma yolunda yapmanız gerekenleri ve yapmamız gerekenleri ele aldık. Youtube Abonesi ekibi olarak keyifli okumalar dileriz.


1- İlgi Çekici Kapak Görselleri - Thumbnail

Youtube İzlenme Satın Al

Bir ziyaretçi Youtube’da arama yaptığında çıkan sonuçlar arasında ilk dikkatini çeken şey video kapak resimleridir. Bu sebeple videonuz için tasarladığınız kapak resmi (thumbnail) video içeriğini tam anlamıyla anlatan ve aynı zamanda dikkat çekici bir biçimde tasarlanmalıdır.  Yapılan araştırmalar insanların video izleme kararlarını ilk bir kaç saniye içinde verdiklerini ve bu süre içerisinde video kapak görselinin çok fazla önemi olduğu bilinmektedir.


2- Başlıklar İlgi Çekici ve Anahtar Kelimeleri İçermeli

Youtube Videolarınıza İlgi Çekici Başlık Koymayı Unutmayın

Video başlıklarının Youtube videoo izlenmelerindeki etkisi asla atlanamaz. Bu yüzden video başlıklarının çok abartıldığını fark etmişsinizdir. Fakat başlıkları aşırı abartmak düzenli izleyici kitlesine ulaşmanızı sağlamaz. Bu yüzden çok abartıya kaçmadan dikkat çekici başlıklar girmelisiniz.


3- Kaliteli Video Açıklamaları Yazın

youtube izlenme satın al

Video açıklamaları Youtube algoritmasını etkileyebilme gücüne sahiptir. Youtube'de videonun içeriği kadar açıklamalar da önemlidir. Bu yüzden video açıklamaları yazarken tam bir özet gibi açıklama yaparak bilgiler sunarak içeriğinizi çeşitlendirebilir, Youtube izlenim kazanabilirsiniz.


4- Etiketlerini Düzenleyin

youtubeabonesi

Etiketler videonun bulunabilmesini bu sayede de izlenmelerin artmasını sağlar. Siz de youtube izlenme arttırmak için anahtar kelimelerden oluşan etiketleri oluşturmayı unutmayın.


5-Youtube kanalınıza her gün en az 1 video ekleyin

youtube para kazanma youtubeabonesi.com

Youtube, ilgilenilen kanalları değerli görür ve öne çıkarır. Bu nedenle her gün kanalınıza 1 video yükleyin. Hızlı büyüyen kanalların günde birden fazla video yüklediğini fark etmişsizdir. Siz de bu sayede hem Youtube izlenme hem de kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
 

Bizden destek almak için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

https://youtubeabonesi.com/