yandexMetrica

Youtube'den Para Kazanmak 2019!

Youtube'den Para Kazanmak 2019!

Paylaşım Tarihi : 2021-01-20
Paylaşım Saati : 12:00:00
Okunma Sayısı : 799

Youtube'den Para Kazanmak 2019!

Youtube Abonesi ekibi olarak Youtube'den para kazanmanın ipuçlarını vereceğiz. Kim kısa yoldan para kazanmak istemez ki? Siz de birkaç video çekip YouTube’a yükleyip gelecek paranın hayalini kuruyorsunuz değil mi?

Geçtiğimiz senelerde İngiliz bir aile, çocuklarıyla alakalı 57 saniyelik bir video paylaşmıştı ve yalnızca bu video ile 150,000 dolar kazanmıştı. Siz neden bu kazançları izleyesiniz?  İster bir ek iş olarak düşünün isterseniz de hobi olarak… Siz de youtube'de düzenli bir para akışı yakalayabilirsiniz. İşin mantığı kısaca şöyledir:
Belli şartları sağladığınız takdirde (100 aboneniz olması gerekiyor ve 4000 saati tamamlamanız gerekli) videolarınıza google reklamları ekleyebiliyor ve izleyiciler bu reklamlara tıkladıkça elde edilen gelirin belli bir yüzdesini Google, banka hesabınıza ödeme yapıyor. Ortalama olarak da her 1,000 izlenme başına 1 ila 5 TL arasında para kazanabilirsiniz. Ancak video yükledikten sonra paraların hesabınıza akacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü işler, tam olarak böyle yürümüyor. Kazanacağınız para, YouTube kanalınızı geliştirmek için ne kadar çaba gösterdiğinize ve ne kadar zaman harcadığınıza bağlı olacaktır. Bu yüzden vereceğimiz tavsiyeleri dikkatlice dinleyin:

Tavsiye #1 Youtube İçin Yol Haritası Çizmek:

İlk olarak takip edilmeye değer bir Youtuber olmanın temelini oluşturmalısınız. Kanalınıza yüksek kaliteli içerikler yüklemelisiniz ve kanalınızı büyütmenin yollarını aramalısınız. Eğer kısa yoldan youtube'de abone kazanmak ve 4000 saatinizi hemen tamamlamak isterseniz uygun fiyatlarla abone ve 4000 saat paketlerimizden faydalanabilir ve süreci kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Tavsiye #2 Kaliteli İçerik Üretin:

Youtube kaliteli içerik üretmek hem kanalınızın büyümesi hem de kazancınız için çok önemlidir. Peki kaliteli içerik nedir? İzleyicilerinizin duygularına hitap eden videolardır. YouTube’da farklı şekillerde kaliteli içerik üretebilirsiniz.

Tavsiye #3 Sabırlı olun

YouTube’da para kazanmak için içerik üretmek yatırım yapmaya benzer. Bu videoları yapmak için zaman ayırırsınız, emek harcarsınız ve yüksek ihtimalle ilk yaptığınız videolar istediğiniz başarıyı yakalayamaz. Bu noktada izlenme paketlerimiz çok yararlı olacaktır. Kanalınızın hızlı büyümesi için, takip edilmeye değer olduğunuzu göstermeniz gerektiğini unutmayın! Abonesi yüksek, izlenmeleri çok olan bir hesap merak edilir ve insanlar kanalınıza daha çok ilgi göstermiş olur.

Siz de bu kolay adımları izleyerek 2019 yılında YouTube’dan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube Paketlerimiz İçin Tıklayın

WhatsAppYoutube Abonesi WhatsApp İletişim