yandexMetrica

YouTube'da Videolarınızın Erişim Düzeyini Anlama

YouTube'da Videolarınızın Erişim Düzeyini Anlama

Paylaşım Tarihi : 2021-04-13
Paylaşım Saati : 21:26:56
Okunma Sayısı : 772

YouTube'da Videolarınızın Erişim Düzeyini Anlama

YouTuba videoları yayınlamanızla birlikte kaç kişinin sizi gördüğü, gördükten sonra takip ettiği, içeriklerinize ilgi duyarak izlediğini ve neler düşündüğünü merak etmeniz son derece normal bir süreçtir. Başarınız, geliriniz ve konseptiniz belirlenene kadar özellikle ilk aylarda bu gibi merak konularınızın olması doğal karşılanmakta, çünkü bu kriterlerin kazançla da ilgisi olduğu bilinmektedir. Güvenilir YouTube abone satın alma hizmetlerinden yararlanarak yükseltebileceğiniz bu kriterleri nasıl kontrol edebileceğinizi bu rehberimizde youtubeabonesi ekibi olarak detaylandırıyoruz.

YouTube Erişimleri Nasıl Anlaşılır?

YouTube’a yüklemiş olduğunuz videolar pek çok kişi tarafından görülebilmekte ve izlenebilmekte, ancak ödemenin başlaması yani reklam gelirinin alınması için abone sayısının 1000’i geçmesi gerekirken, izlenme sürelerinizin ise 4000 saati geçmesi gerekmektedir. Haliyle YouTube abone satın almak gibi işlemlere başvurmadan önce durumunuzu değerlendirmeniz mantıklı bir analiz maddesi olmaktadır.

YouTube’a dair güncel bilgilerinizi basitçe sayfanızdan gözlemlemeniz mümkün olmakta, abone sayılarınızı, izlenmelerinizi veya kaç saat boyunca videolarınızın açık kaldığını takip etmeniz sağlanmaktadır. Ancak elbette etkileşime dair kişisel analizlerinizde yalnızca bu veriler yeterli olmamakta, prestijli ve etkileşimi yüksek bir sayfaya sahip olmanız için direkt getiri sağlayan kriterlerin yanında yorum ve beğenileri de takip etmeniz gerekmektedir.  

YouTube Erişimleri Nasıl Arttırılır?

Erişimlerinize dair farklı gözlemler yaptıktan sonra ödeme almak veya aldığınız ödemeyi arttırmak için ihtiyacınız olan eksikleri tespit edebilir ve YouTube 4000 saat satın al gibi hizmetlerden yararlandıktan sonra dilediğiniz sekmede açığı kapatarak ödeme almaya başlayabilirsiniz. Yine abone veya izlenmelerin yanı sıra YouTube beğeni satın al seçeneğiyle de etkileşiminizi daha yüksek gösterebilir, böylece konunuzla ilgili kişiler için daha cezbedici bir kanala sahip olabilirsiniz.

Her biri dikkatlice ve doğru firmalar tarafından sağlanması gereken tüm bu hizmetler için hem bilgi almak hem güvenilir şekilde alışverişinizi tamamlamak adına hem şahıs hem kurumların ilk tercihi olan youtubeabonesi.com ile görüşebilirsiniz. Uzmanlıklarıyla sizlere yardımcı olan, eksiklerinizi görmenize destek olmakla kalmayıp tüm bu eksikleri anında ve en uygun fiyatlarla karşılamanızı sağlayan ekibimiz sayesinde siz de her açıdan YouTube etkileşimlerini hayal ettiğiniz seviyenin üzerine kolayca çıkarabilirsiniz.

 

 

WhatsAppYoutube Abonesi WhatsApp İletişim