yandexMetrica

YouTube Abone Sayacı Nasıl Açılır ve Kapatılır?

YouTube Abone Sayacı Nasıl Açılır ve Kapatılır?

Paylaşım Tarihi : 2021-01-26
Paylaşım Saati : 12:00:00
Okunma Sayısı : 844

YouTube Abone Sayacı Nasıl Açılır ve Kapatılır?

YouTube dünyasına adım adımlar için pek çok özelliğin bilinmesi gibi bir sorun doğmakta, YouTube abonesi sayacı da sistemin bu bilinmesi gereken özellikleri arasında yer almaktadır. Bu sayaç dileyen kanal sahiplerince YouTube abone sayısını herkesin görmesi amacıyla açılabilir veya tam tersi gizlilik amacıyla kapatılabilir. Sayacın YouTube hizmetleri almadaki önemini ve nasıl kullanılacağını ise size bu rehberimizde açıklıyor olacağız.

YouTube Abone Sayacı Nasıl Kullanılır?

İncelediğiniz YouTube abonesi satın alma hizmet paketlerini almadan öncesinde hesabınıza giriş yaparak abone sayacınızı açmış olmanız, böylece sayıların anlık yükselişini görüyor olmanız beklenir.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra;

  • Sayfada sağ üst köşede bulunan profil fotoğrafına tıklayın ve “kanalınız” sekmesini açın.
  • Açılan sekmede “Youtube Stüdyo” butonuna tıklayarak işleminize devam edin.
  • Sağ alt kısımda yer verilen ‘’Ayarlar” sekmesine tıklayın.
  • Açılan pencereden ‘’Kanal> Gelişmiş ayarlar” sekmesine tıklayın.
  • Bulunduğunuz sayfada aşağı yönde ilerlediğinizde “Kanalıma abone olan kullanıcıların sayısını göster” olarak ifade edilen bir ibare göreceksiniz.
  • Ayarın aktif halde olması durumda kanalınıza abone olan kişi sayısı diğer kanal kullanıcıları tarafından ziyaret esnasında görüntülenebilir, tam tersi sayacın kapalı olması ise bu bilgiyi size saklar.
  • Seçmiş olduğunu ayar opsiyonunu kalıcı kılmak adına “Kaydet” butonuna basmayı unutmamanız gerekmektedir.

YouTube Abonesi Sayacı Neden Açılmalıdır?

YouTube abone satın al hizmetlerini takip amacıyla açık tutabileceğiniz bu ayarın, size yapılan YouTube reklam ödemesi adına bilinen herhangi bir etkisi yoktur. Ancak youtubeabonesi.com farkıyla güvenle alabileceğiniz bu hizmetlerin size daha prestijli ve yoğun trafikli bir kanal imajı sunabilmesi, yani abone sayısının organik takipçileri etkilemesi için ayarın açık modda olması tavsiye edilir. Çünkü kullanıcılar sayfanızı ziyaret ettiği takdirde popülerlik düzeyinize ilişkin fikir edinmeyi istemekte, bu konuda şeffaf olmanız, ekibimiz tarafından sağlanan aboneleri bir reklam ve popülerlik aracı olarak kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Web sitemizden bu amaçla alabileceğiniz farklı abone paketlerini inceleyebilir, dilerseniz izlenmeye, beğeni ve yorumlara ilişkin ihtiyaçlarınızı da güvenle gidermek için yine sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için 7 – 24 hizmete devam eden ekibimize herhangi bir soru işareti veya problem anında hemen ulaşabileceğinizi de eklemek isteriz.

WhatsAppYoutube Abonesi WhatsApp İletişim